http://img.bilgicity.org//resimler/2f9aa4699a6273ece06e21c89fa18117.jpg

Hotmail dünya genelinde en çok kullanılan mail hesaplarından biridir. Hotmail kaydol ile edinebileceğiniz mail hesabı, aynı zamanda Windows Live Messenger (kısa adıyla mSn diyebiliriz) için de kullanabileceğiniz bir kullanıcı hesabı olacaktır.

Hotmail Kayıt

Hotmaile kaydolmak için www.hotmail.com sitesine girerek sayfada bulunan yönergeleri takip etmelisiniz. Bu sayfaya tıkladığınızda sizi live.com uzantılı ilgili bir Hotmail Kaydolma sayfasına gönderecektir.

Çıkan yeni web sayfasının sağ kısmında “Windows Live ID’niz yok mu?” şeklinde bir soru olacaktır. Bu sorunun altında bulunan Kaydol butonuna basarak Hotmail Kayıt sayfasına erişebilirsiniz.

Hotmail Kaydol

Yukarıda anlatılan sayfaya yukarıda anlatılan kaydolma/kayıt işlemlerini yapmadan direkt ulaşmak için tıklayın.

http://img.bilgicity.org//resimler/b1f6f8a5cd54ef77a1996754dab602d7.jpg

Farklı uzantılarda hesap açmak için

Örneğin yeni bir msn hesabı oluşturmak gibi bir derdi olan bilinçsiz kullanıcılar Google’a girip msn almak, yeni msn hesabı açmak, msn live kaydol, msn windows hotmail açmak, msn almak istiyorum, msn oturumu açmak, msn yükle, msn live chat yapmak, @msn.com mail açmak, mSn adresi nasıl alınır?forum.vatan.tc mSn mail nasıl açılır, mSn nerden alınır? mSn nerden yüklenir? gibi birçok gereksiz arama ile bir siteden diğerine geçerek zaman kaybetmektedir. Bu sayfa ile onlara zaman kaybettirmemeyi amaçlıyoruz.

Bilgisayarı yeni kullanmaya başlayanlar veya mSn hakkında hiçbir bilgisi olmayan arkadaşlarımız için aşağıdaki linkler idealdir ve unutulmamalıdır ki microsoftta alacağınız bir mail adresi aynı zamanda messenger içinde kullanacağınız bir kullanıcı adıdır.

Yeni bir mSn hesabı açmak, Yeni bir mSn adresi almak için;

forum.vatan.tc @mSn.com sonlu yani deneme@msn.com şeklinde bir mail almak için tıklayın!

Daha farklı şekillerde, uzantılarda da mSn adresi alabilirsiniz. Aşağıda bu şekilleri ve uzantıları görebilirsiniz.

forum.vatan.tc @hotmail.co.uk msn almak için (İngiltere) –> Dolduracağınız formda mutlaka “Constituent Country=England” ve “Posta Kodu=EH12 5AU” olmak zorunda!

forum.vatan.tc @hotmail.de şeklinde mail almak için (Almanya) formda “postleitzahl (posta kodu)=03150″ ve “Zeitzone (Saat diliminden)= berlin” i seçin!

forum.vatan.tc @hotmail.it almak için (İtalya) –> Dolduracağınız formda mutlaka “Şehir=Roma” ve “Posta Kodu=00187″ olmak zorunda!

forum.vatan.tc @hotmail.fr sonlu msn almak için (Fransa) –> “Saat Dilimi=Paris” ve “Posta Kodu=71000″ olmalı!

forum.vatan.tc @hotmail.co.jp Japonya uzantılı msn almak için formda Şehir farketmez ama “Posta kodu:107-0061″ olmalıdır!

forum.vatan.tc @passport.com maili almak için tıklayın!

forum.vatan.tc @live.nl kaydolmak için tıklayın!

forum.vatan.tc @w.cn hesabı almak için tıklayın!