Nema ödemeleri sorgulama ; key

Key’de 60 bin kişi yok! Keyler ne zaman ödenecek? KEY Ödemelerinizi sorgulayın. Medya73′te KEY’lerinizi takip edin. Konut Edindirme Yardımı (KEY) hesapları ile ilgili bilgilere www.keyodemeleri.com adlı internet adresinde, Nerde nasıl sorgulayacaklarınız

Konut Edindirme Yardımı (KEY) hesapları ile ilgili bilgilere www.keyodemeleri.com adlı internet adresinden ulaşılabilecek.

Konut Edindirme Yardımı (KEY) ödemeleri bulunan vatandaşlar KEY ödemelerinin bulunup bulunmadığını nerden nasıl öğrenecekler. İlk defa 2008 yılında gündeme gelen KEY Ödemelerinde bir çok insan alacaklarını alamadı. Vatandaşların mağdur olmaması ve alacaklarını öğrenebilmesi için Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hazırlanan www.keyodemeleri.com adlı internet adresi açılmış, ve ilgili site adresinden Konut Edindirme Yardımı (KEY) hesaplarını alacak sahipleri takip etme imkanı vermiştir. Keyodemeleri com’a girdikten sonra tek yapmanız gereken sorgulama çubuğuna vatandaşlık numaranızı veya sigorta numaranızı girmeniz ve aratmanız olacak.

www.keyodemeleri.com sitesi ilk açıldığı dönemde siteye olan yoğunluktan dolayı bir çok kişi vatandaşlık numarasıyla sorgulama imkanı bulamamıştı. KEY alacak sahipleri istedikleri zaman diliminde ilgili siteye girip alacaklarını öğrenebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>