Hipnoz Nasıl Yapılır

Hipnoz Nasıl Yapılır

Öncelikle sizlere kısaca bir örnek vererek hipnozu anlatayım.İlgimizi Çeken bir şeye çok fazla konsantre olmuşuzdur.Örneğin bir film başladığında ona dalıyoruz. Sadece ilgimiz o yönde oluyor.

http://img.bilgicity.org//resimler/b37b8919010838061d688f45a09fccee.jpg

Bir başkasının sesini duyamayabiliyoruz.İşte biz şu halde hipnoz haline girmiş oluyor.Reklama girdiğinde hipnozdan çıkmış oluyoruz.Bu İşi yapanlar profesyonel olarak yapanlardan bahsediyorum tabiî ki sizden öğrenmek istediğini kolayca öğrenebilir.Sizi önce hipnoz altına alır daha sonrada size sorduğu soruyu kolayca cevaplayacağınız için istediğine ulaşmış olur.Siz böyle biliyorsunuz ancak aslında Madalyonun diğer yüzü bu değil.Siz bu kişiye istemediği hiç bir şeyi yaptıramazsınız.Hipnoz yöntemi Kısaca bahsettiğimiz üzere bir davranışı kurutmaya çalışmaktır.Sigarayı bıraktırmak için çalışmaları olan profesyoneller en kısa zamanda bu amaca ulaşabileceklerini belirtmiştir.Bakalım kaç gün veya kaç ay sonra hipnozla sigara bırakmayı görebileceğiz.

“Hipnoz Nasıl Yapılır” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>